مقدمه

کلمه Robots را اولین بار کارگردانی به نام کارل چابک در نمایشنامه تئاتر به عنوان آدم مصنوعی استفاده کرد که در کشور چک به معنی برده و کارگر است. همانطور که از نام ربات مشخص است، فلسفه‌ی حضور ربات‌ها در زندگی جایگزینی مناسب برای انجام کارها و تسریع در رسیدن به اهداف است بنابراین انتظار می‌رفت تا حضور ربات‌ها را در کسب و کارهای اینترنتی هم مشاهده کنیم که امروزه شاهد این هستیم که ربات‌ها فضای مجازی را تحت‌تاثیر خود قرار داده‌اند، یکی از این نمونه ربات‌ها، ربات‌های اینستاگرامی می‌باشند که در این مقاله با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

ربات اینستاگرام

با توجه به نکاتی که ذکر شد، برای رشد یک پیج اینستاگرام باید تعامل ما با کاربران افزایش یابد تا از این طریق فالوورهای بیشتری جذب کنیم، فالو و آنفالو، لایک و بک لایک، کامنت و دایرکت اینها همه مواردی هست که تجربه نشان می‌دهد که با ترغیب کاربران آن‌ها را به دوستی با شما و فالوو کردن دعوت می‌کند ولی نکته حائز اهمیت این است که شاید بعد از مدتی خسته شوید و شاید توان اجرا کردن آن را در حجم وسیعی را نداشته باشید بنابراین به این نتیجه می‌رسید که به نمایشنامه کارل اعتماد کنید و برای خود یک ربات اینستاگرام انتخاب کنید تا همه‌ی موارد ذکر شده را به راحتی و بدون نیاز به شخصیت انسانی انجام دهد.

هدف ربات اینستاگرام

با توجه به نکاتی که ذکر شد و جامعه آماری بالای کاربران اینستاگرام، داشتن یک پیج اینستاگرام با فالوورهای بالا برای کاربران بسیار جذاب به نظر می‌رسد ولی چگونه تعداد بالایی فالوور جذب کنیم بدیهی است که برای دسترسی به این اصل مهم، باید تعامل خود را با کاربران در حجم وسیعی انجام داد که ربات اینستاگرام به راحتی و کمترین هزینه شما را به هدفتان می‌رساند.

چرا برای افزایش فالوور از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟

  • هزینه کم یکی از مواردی است که شما را ترغیب می‌کند تا از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور واقعی استفاده کنید.
  • محدودیت زمان، روزمرگی زندگی انسان‌ها آنقدر زیاد است که شاید فرصتی برای مدیریت یک اکانت اینستاگرام و افزایش تعامل با کاربران را نداشته باشند پس استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور بدون محدودیت زمانی گزینه مناسبی است.
  • برای استفاده از اینستاگرام کاربر مجبور است مدام در این فضا جستجو کند و زمان زیادی از اینترنت استفاده کند ولی ربات اینستاگرام بدون نیاز به اینترنت 24 ساعته آنلاین است و فعالیت افزایش فالوور را انجام می‌دهد.
  • دسترسی به جامعه آماری بالاتر، ربات اینستاگرام قادر است تا جامعه گسترده‌ای از مخاطبین را هدف قرار دهد. تصور کنید در ساعت 150 لایک، 60 کامنت و 60 کاربر را فالوو می‌کند، حال این عدد را در ماه ضرب کنید به این نتیجه خواهید رسید که ربات اینستاگرام به راحتی قادر است فالوورها را در حجمی وسیع افزایش دهد.

ربات  اینستاگرام چگونه با فالوو و آنفالوو کردن کاربران، فالوورها را افزایش می‌دهد؟  

یکی از راهکارهای افزایش فالوور در اینستاگرام، فالوو کردن کاربران با تعداد بالا و فالوو بک گرفتن از آن‌هاست که این کار با تعداد بالا از عهده شخص خارج است و بهتر است که این وظیفه را به ربات اینستاگرام محول کنیم، به طور مثال ما یک پیج کسب و کار در زمینه لوازم ورزشی داریم بنابراین هشتگ‌ها، پیج ورزشکاران و مکان‌هایی که ورزشکاران رفت و آمد دارند را برای ربات اینستاگرام تعریف می‌کنیم تا ربات کاربران آن را فالوو کرده و متعاقبا از آن‌ها فالوو بک بگیرد، بعد از مدتی به صورت خودکار آن‌ها را آنفالو می‌کند و به همین راحتی افزایش فالوور توسط ربات اینستاگرام اجرایی می‌شود.

کامنت گذاری توسط ربات اینستاگرام چه تاثیری در افزایش فالوورها دارد؟

همانطور که قبلا ذکر شد، هنگامی‌که تعامل میان کاربران بیشتر شود به دنبال آن شاهد افزایش فالوور در پیج موردنظر خواهیم بود، کامنت گذاشتن یکی از روش‌های افزایش تعامل با دیگر کاربران اینستاگرام می‌باشد البته بازهم این عملکرد برای این که به نتیجه برسد باید در حجم وسیعی انجام شود و فقط از عهده ربات اینستاگرام برمی‌آید، چراکه تصور کامنت گذاشتن در پیج‌های متفاوت کامنت گذاری کنبم بنابراین بسیار خسته کننده است پس کافی است متن مورد نظر را برای ربات اینستاگرام تعریف کنیم تا عملیات کامنت گذاری را در پیج‌ها و پست‌های هشتگ موردنظر مشاهده کنیم و به دنبال آن منتظر بازخورد کاربران باشیم. 

ارسال دایرکت (Direct message) توسط ربات اینستاگرام چه تاثیری در افزایش فالوور پیج‌های فروش آنلاین دارد؟

دایرکت مسیج (Direct message) یا ارتباط مستقیم، یکی از بهترین مسیرها برای افزایش فالوور و همچنین یکی از بهترین روش‌ها برای معرفی کسب و کارها به کاربران است. ارسال دایرکت برای کاربران توسط ربات اینستاگرام به این صورت امکان پذیر است که متن‌های موردنظر را برای ربات تعریف کرده و پیج‌های مرتبط را در قسمت معرفی پیج‌های هدف وارد می‌کنیم سپس ربات اینستاگرام با توجه به محدودیت تعداد دایرکت در ساعت که ربات با توجه به آن برنامه‌نویسی شده است، دایرکت‌ها را ارسال کرده و با استفاده از ربات اینستاگرام توانسته‌ایم برند خود را به دیگر کاربران معرفی کنیم.

افزایش فالوور منطقه‌ای و مکانی توسط ربات اینستاگرام

در برخی موارد لازم است که از منطقه یا از شهرهای خاصی فالوور جذب شود و این رویه که بخواهیم به صورت دستی آن‌ها را شناسایی کنیم بسیار سخت است بنابراین مناطق و شهرها را در قسمت مناطق هدف وارد می‌کنیم تا ربات اینستاگرام با آن‌ها تعاملاتی را که ذکر کردیم برقرار کند و افزایش فالوور را انجام دهد.

مدیریت محتوا توسط ربات اینستاگرام

در برخی مواقع کاربر طبق استراتژی محتوایی خود پست‌‌ها را تولید کرده ولی در زمان تعیین شده شاید نتواند پست مربوطه را ارسال نماید؛ پس کافی است از ربات اینستاگرام کمک بگیرد و پست‌های خود را در آن بارگذاری کند و زمان ارسال پست را هم برای ربات تعریف کند تا بدون نیاز به اینترنت در همان ساعت و تاریخ پست مربوطه ارسال شود.

حذف کامنت های توهین آمیز توسط ربات اینستاگرام

برخی اکانت‌های تجاری ممکن است به دلایل مختلف کامنت‌های توهین آمیز دریافت کنند و فرصت پاک کردن این کامنت‌ها را نداشته باشند و شاید در زمانی که این پیام‌ها را دریافت می‌کنند آنلاین نباشند بنابراین با تعریف متن‌های توهین آمیزبرای ربات اینستاگرام دیگر این کامنت را مشاهده نخواهند کرد.

ربات افزایش فالوور رازگرم با قابلیت‌هایی ویژه و اختصاصی آماده ارائه به کاربران است. همچنین این ربات براساس قوانین شادوبن اینستاگرام نوشته شده است و محدودیت‌های آن را در مواردی که کاربر توجهی ندارد رعایت می‌کند تا پیج مورد نظر بلاک نشود. ربات اینستاگرام رازگرم با تعریف انواع پکیج‌های قیمتی برای انواع کسب و کارها آماده همکاری در جهت افزایش فالوور اینستاگرام است.

گزارش گیری لحظه‌ای از ربات اینستاگرام

در ادامه روند افزایش فالوور توسط ربات اینستاگپرام کاربر می‌تواند به راحتی از نحوه فعالیت ربات اینستاگرام گزارش‌گیری کند و با ورود به پنل کاربری خود راز ربات افزایش فالوور رازگرم به عملکردهای کلی ربات اشراف داشته باشد.

فعالیت ربات اینستاگرام بدون نیاز به اینترنت

ربات‌ اینستاگرام فقط در ابتدای کار یا هنگامی که نیاز به تغییراتی در دستورهایس اجرایی ربات یاشد باید به اینترنت متصل باشد وگرنه در زمانی که ربات افزایش فالوور در حال اجرای عملکردهای خود می‌باشد نیازی به آنلاین بودن نیست و ربات به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

امیدوار اطلاعات کاملی از ویژگی‌های ربات افزایش فالوور اینستاگرام در اختیارتون قرار داده باشم در ادامه می‌تونید با ثبت نام و ورود به پنل اختصاصی در وبسایت ربات افزایش فالوور راز گرم از سه روز تست رایگان استفاده کرده و به راحتی با روند افزایش فالوور توسط ربات اینستاگرام آشنا شوید.