نه به خرید فالوور با افزایش فالوور

شما می‌توانید اینستاگرام خود را با تعاملی صادقانه، ایجاد یک استراتژی محتوایی منظم با اهدافی هوشمندانه و استفاده از روش‌های مناسب افزایش فالوور رشد دهید و بازخورد مناسب آن را مشاهده کنید نه اینکه با خرید فالوور تعامل دروغین خود را بالا ببرید که منجر به بلاک شدن و از دست دادن پیج اینستاگرام موردنظر شود.

چرا برخی پیج‌های اینستاگرام گزینه خرید فالوور را برای رشد پیج خود انتخاب می‌کنند؟

معمولا افراد سیاسی، اینفلوئنسرها و کسانی که به هردلیلی دنبال کسب شهرت هستند برای اینکه میزان تعامل خود با کاربران را بالا جلوه دهند به خربد فالوور اقدام می‌کنند تا با این روش دروغین میزان فالوورهای خود را غیرواقعی نمایش دهند و کاربرانی را که به این موضوع بی‌توجه هستند به فالوو کردن ترغیب کنند ولی از این نکته غافل هستند که الگوریتم‌های اینستاگرامی آن‌ها را شناسایی و پیج‌هایشان را بلاک می‌کند.

اگر به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام خود از طریق تعامل با کاربران هستید و می‌خواهید فالوورهای خود را در زمانی مناسب با تعاملی دو طرفه بالا ببرید به آن‌ها را فالوو، لایک و کامنت بدهید البته در حجم وسیعی این عملکرد را داشته باشید که توصیه می‌کنم از ربات اینستاگرام استفاده کنید.

چرا خرید فالوور به کسب و کار ما در اینستاگرام ضربه می‌زند؟

هدف شما از خرید فالوور چیست؟ بالا بردن یک عدد یا افزایش فروش و ایجاد یک تعامل دوطرفه بین شما و مخاطبانتان  پس به این نکته هم توجه کنید که برای ایجاد تعامل بدترین حالت این است که شما با خرید فالوور بخواهید به اهداف تجاری خود برسید.

کاربران واقعی که تصمیم می‌گیرند تا شما را فالو کنند با نگاهی به فالوورهای شما به این نتیجه می‌رسند که فالوورها را با خرید فالوور از سایت‌های غیر معتبر دریافت کرده‌اید و این کیفیت محصولات شما نبوده که فالوورهایتان را بالا برده بنابراین اولین ضرر از خرید فالوور نمایان می‌شود.

الگوریتم‌های اینستاگرام روزبه روز تمامی عملکردهای پیج‌ها را بررسی می‌کنند تا از حضور مفید آن‌ها اطمینان حاصل کنند. حالا تصور کنید در یک دقیقه هزار کاربر اینستاگرامی از روش خرید فالوور وارد به پیج شما اضافه شوند، قطع به یقین این عملکرد غیرطبیعی به نظر می‌آید و باعث می‌شود تا اینستاگرام پیج مورد نظر را بلاک کند یا به اصلاح خود اینستاگرامی‌های شادوبن کند.

شکست بازاریابی محتوا با خرید فالوور

تیم تولید محتوا کسب‌وکارها معمولا برای پیج‌ها ساعت‌ها وقت صرف می‌کنند تا بازخوردی مناسب از فالوورها دریافت کنند و از تعامل با آن‌ها میزان فروش و فالوورها را افزایش دهند ولی برخی صاحبان کسب‌وکارها با خرید فالوور تمامی زحمات آن‌ها را هدر می‌دهند چراکه تمامی این فالوورها فیک هستند و وجود حقیقی ندارند بنابراین نمی‌توانند تعاملی با پبج دشاته باشند تا در رشد آن تاثیر بگذارند. 

  تعامل با فالوورهای واقعی رخ می‌دهد نه با خرید فالوور

نرخ تعامل مهم‌ترین موضوع برای آنالیز هر پیج اینستاگرام می‌باشد، چراکه تاثیر بین فالوور واقعی و فالوور فیک با این ویژگی مشخص می‌شود هنگامی که کاربران ما از طریق خرید فالوور فیک جذب شده باشند پس تعاملی با پیج نخواهند داشت در نتیجه این نرخ تعامل دیگر نباید توقع داشت که پیج اینستاگرامی ما رشد شگفت انگیزی داشته باشد و در اکسپلور اینستاگرام برای دیگر کابران به نمایش گذاشته شود.

کامنت‌گذاری ویژگی که با خرید فالوور نباید از آن‌ها توقع داشت

اینستاگرام برای اینکه شما را یک پیج مفید با تولید محتوای مناسب و تعامل کاربران واقعی تشخیص دهد باید عواملی نظیر لایک و کامنت را با توجه به تعداد فالوورهای شما آنالیز کند که در این مورد شاید بتوان فالوور خرید یا لایک خرید ولی نمی‌توان از آن کامنتی دریافت کرد پس چراغ زرد برای اینستاگرام روشن می‌شود و یک پیج که قوانین را رعایت نکرده و با خرید فالوور فقط عدد فالوورهای خود را بالا برده را تشخیص می‌دهد.

چه چیزی برای کسب و کار شما ارزشمند است خرید فالوور با 10K کاربر فیک یا 1000 طرفدار واقعی و ارزشمند که منجربه خرید و پیگیری مداوم شود، متعاقبا برای این هدف باید روش‌های افزایش فالوور مناسب را انتخاب کنید بنابراین توصیه من به شما پنج دقیقه زمان برای مطالعه مقاله روش‌های افزایش فالوور است.

خرید فالوور فروش صفر

معمولا پیج‌های بیزنسی برای افزایش فروش از طریق پیج اینستاگرام دست به خرید فالوور می‌زنند تا تعدا فالوورهای خود را بالا جلوه دهند؛ غافل از اینکه اکثر کاربران برایشان مهم است که فالوورهای پیج موردنظر واقعی باشند و در حال تعامل چرا که از این طریق تضمین محصولات و اینکه تمامی فعالیت‌های آن پیج واقعی است و کلاهبرداری در کار نیست ثابت می‌شود بنابراین با خرید فالوور اعتماد را از مخاطبین خود می‌گیریم و فروشی دیگر نخواهیم داشت.

 

شکست بازاریابی اینستاگرامی با خرید فالوور

امروزه با افزایش کاربران اینستاگرام، کسب و کارهای مختلفی به دنبال حضور در این فضا و بازاریابی در اینستاگرام هستند، البته هدف اصلی کسب وکارها افزایش تعامل با مشتریان خود و فروش محصولات تولید آن‌ها است ولی برای رسیدن به این اصل مهم باید استراتژی مناسبی را در نظر بگیرند. استراتژی که بر پایه‌ی افزایش فالوور با کاربران باشد نه اینکه صرفا با روش غلط خرید فالوور فقط میزان بالایی از کاربران فیک را داشته باشند. بنابراین بهتر است با تولید محتوای اختصاصی و مفید، استراتژی با مدیریت اینستاگرام و اتخاذ تصمیمی برای استفاده از روش‌های افزایش فالوور همچون ربات اینستاگرام، تبلیغات در اینستاگرام و... تا به این طریق حضور قوی در بازاریابی اینستاگرامی بتوان داشت.

تفاوت بین خرید فالوور و ربات افزایش فالوور

ربات افزایش فالوور تمامی عملکردهای یک کاربر واقعی را با فالوورها دارد، یک تعامل فالوور واقعی با حجم گسترده‌ای از فالوورها ایجاد می‌کند ولی با خرید فالوور صرفا تعداد فالوورها بالا می‌رود و تعاملی بین کاربران و پیج اینستاگرام موردنظر شکل نمی‌گیرید در صورتی که ربات افزایش فالوور لایک، فالوو و آنفالو، کامنت‌گذاری، ارسال دایرکت را در حجم وسیعی انجام می‌دهد. از لحاظ هزینه هم ربات افزایش فالوور هزینه‌ای خیلی کمتر نسبت به روش غلط خرید فالوور دارد.

روش‌های جایگزین خرید فالوور برای رشد پیج اینستاگرام

برای رشد پیج اینستاگرام روش‌های بسیاری است که باید برای هرکدام از آن‌ها گام به کام پیشرفت یکی از بهترین روش‌های ربات افزایش فالوور اینستاگرام است که نسبت به خرید فالوور بسیار کم هزینه‌تر و همچنین بازخورد بسیار مناسبی دارد چراکه نرخ تعامل پیج اینستاگرام را مناسب با میزان روند افزایش فالوور بالا می‌برد. همچنین روش‌هایی همچون تبلیغات گسترده در اینستاگرام، تبلیغات اسپانسرینگ اینستاگرام، اینفلوئنسر مارکتینگ و... مواردی هستند که برای رشد پیج اینستاگرام مناسب‌تر است و جایگزین‌های مناسبی برای خرید فالوور هستند.