نحوه استفاده از ربات افزایش فالوور رازگرم

در این مقاله نحوه استفاده از ربات افزایش فالوور رازگرم را گام به گام با هم پیش می‌بریم.

ربات افزایش فالوور رازگرم با هدف افزایش فالوور در اینستاگرام، پکیج‌های متعددی را برای کاربران تعریف کرده است تا با مقرون به صرفه‌ترین انتخاب روشی نوین برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود انتخاب کنند.

گام اول : نحوه ورود و ثبت‌نام در ربات افزایش فالوور رازگرم

ابتدا به وبسایت ربات افزایش فالوور رازگرم با آدرس https://raazgram.ir رفته سپس گزینه ورود و ثبت نام را کلیک می‌کنیم و در صفحه جدید دو قسمت را مشاهده می‌کنیم:

                                               

  1. وارد حساب کاربری شوید

در این قسمت اگر قبلا ثبت نام کرده اید، می‌توانید با همان نام کاربری و رمز عبور وارد پنل اختصاصی خود شوید.

                                                     

  1. ثبت نام کنید

برای استفاده از ربات افزایش فالوور باید یک اکانت اختصاصی ثبت نام کنید تا در ادامه از خدمات ربات استفاده کنیم ( نکته حائز اهمیت این است که این ثبت نام و ورود با اضافه کردن اکانت اینستاگرام در ربات تفاوت دارد و در گام بعد اضافه کردن ربات را توضیح خواهیم داد.)

                                              

پس از ثبت نام و ورود به ربات افزایش فالوور رازگرم سه روز تست رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد که با استفاده از آن می‌توانید بازخورد اولیه کار با ربات افزایش فالوور رازگرم را مشاهده کنید همچنین این فرصت مناسبی است که در این زمان، بدون هزینه تنظیمات ربات را با توجه به خواسته خود در جهت افزایش فالوور تنظیم کنید.

گام دوم: اضافه کردن اکانت اینستاگرام به ربات افزایش فالوور رازگرم

در صفحه جدید باید نام کاربری و رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید و از این مرحله به بعد وارد پنل اختصاصی خود در ربات افزایش فالوور رازگرم شوید.    

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید آیکون آدمک را کلیک کنید یا اینکه گزینه افزودن اکانت جدید راانتخاب کنید. سپس به صفحه ای دیگر هدایت می‌شوید.

                                                                                           

پس از این مرحله وارد قسمت تنظیمات ربات شوید تا گام به گام با روند تنظیمات آشنا شویم.

تنظیمات ربات افزایش فالوور شامل شش قسمت اصلی می‌باشد:

تنظیمات کلی                                   هدف گذاری

تنظیمات فیلترها                              تنظیمات توقف دوره ای ربات

تنظیمات کامنت                              تنظیمات دایرکت

گام سوم : آشنایی با تنظیمات کلی ربات افزایش فالوور رازگرم

تنظیمات کلی یا تعیین میزان سرعت ربات که براساس شادوبن اینستاگرام و محدودیت‌های فالوو،لایک، کامنت و دایرکت تعریف شده است به طور کلی این قسمت شامل 4 حالت می‌شود که به تفکیک به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

1. سرعت ربات کم : این حالت برای پیج‌های اینستاگرامی است که تعداد فالوورهای آن‌ها کمتر از 500 عدد است که همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید تعداد لایک‌ها، فالووها و ... برحسب همین سرعت تنظیم شده است.

                                             

2. سرعت ربات متوسط : این مورد برای پیج‌هایی است که تعداد فالوورهای آن‌ها بیش از 500 است و متعاقبا می‌توانند تعاملات بیشتری در ساعت داشته باشد و میزان لایک، فالووو ... به مراتب بالا می‌رود.

                                                     

3. سرعت ربات زیاد : این مورد برای پیج‌هایی با فالوور بیش از 2000 تنظیم شده است تمامی این تنظیمات براساس فالوورهای واقعی انتخاب شده است.

                                                     

4. سرعت دستی ربات : این گزینه فقط برای کاربران حرفه ای تنظیم شده است و باید در تنظیم تعداد لایک، کامنت، فالوو، فالووبک و آنفالوو در ساعت دقت به خرج داد تا مشمول قوانین شادوبن اینستاگرام نشوید.

                                                                                             

                                                  

گام چهارم : آشنایی با تنظیمات هدف ربات افزایش فالوور رازگرم

ربات‌ها فقط اهداف را می‌شناسند پس باید در این قسمت دقت کافی را داشت تا بهترین اهداف را برای ربات تعیین کرد. تنظیمات  هدف ربات افزایش فالوور رازگرم شامل پنج قسمت می‌باشد.

  • تنظیمات هشتگ‌های هدف ربات فالوور رازگرم

در این قسمت شما می‌توانید 40 هشتگ برای ربات تعریف کنید تا ربات با کاربران آن‌ها تعامالات لازم را در جهت افزایش فالوور انجام دهد حالا یا فالوورهای آن‌ها را فالوو می‌کند یا کاربرانی که پست‌های آن هشتگ ها را لایک و کامنت گذاشته اند که در ادامه می‌توانید این قسمت را تنظیم کنید. فقط باید توجه داشت که چه هشتگ‌هایی را انتخاب می‌کنیم، عموما هشتگ‌های مرتبط با حوزه کاری باید انتخاب کرد.   

                                                             

  • تنظیمات مکانی ربات افزایش فالوور رازگرم

در برخی موارد ممکن است شما کاربران منطقه یا شهر خاصی را هدف قرار دهید پس بهتر است این مکان‌ها را در این قسمت جایگذاری کنید تا ربات افزایش فالوور رازگرم به راحتی بتواند آن‌ها را تفکیک کنند و آن‌ها را فالوو، لایک، کامنت و فالوو بک بگیرد.

                                                  

  • تنظیمات کاربران هدف ربات افزایش فالوور رازگرم

کاربران هدف می‌توانند اینفلوئنسرهایی باشند که در زمینه کاری شما فعالیت می‌کنند بنابراین پیج آن‌ها را در این قسمت تعریف کنید تا ربات بتواند از فالوورهای آن‌ها در جهت افزایش فالوور پیج شما استفاده کند البته در این مورد باید در قسمت فیلترها گزینه فالوور کردن از فالوورهای کاربران هدف را باید انتخاب کنید.

                                                

                                                         

گام پنجم : آشنایی با تنظیمات فیلترهای ربات افزایش فالوور رازگرم

تنظیمات فیلترها یکی از مهم‌ترین قسمت در تنظیمات ربات افزایش فالوور رازگرم است و برای اجرایی شدن آن باید اهتمام ورزید تا به دقت از این مرحله عبور کرد که به تفکیک هر گزینه را بررسی می‌کنیم.

  • دوباره برای یک کاربر کامنت نگذار و دوبار تلاش نکن

با بالا رفتن سرعت ربات افزایش فالوور رازگرم امکان دارد ربات برای برخی فالوورهای هدف دوبار کامنت ارسال کند یا اینکه دوبار برای آن‌ها کامنت ارسال کند بنابراین با انتخاب این گزینه از تلاش مجدد ربات جلیوگیری می‌شود.

  • منبع فالوو، لایک و کامنت

در این مورد سه انتخاب در اختیار شما قرار می‌گیرد، فالوورهای تگ‌ها و موقعیت‌های جغرافیایی، فالوورهای کاربران هدف، لایک کنندگان و کامنت گذاران کاربران هدف که با انتخاب هر مورد دیگر گزینه‌ها را هم باید همسان سازی کنید.

  • تعیین جنسیت فالوورها

در برخی موارد شاید شما بخواهید تمامی فالوورهای شما بانوان باشند بنابراین این یکی از مزیت‌های بسیار خوب ربات افزایش فالوور رازگرم است که فالوورهای زن را فالوو کرده و با آن‌ها دیگر تعاملات را برقرار می‌کند.

  • زمانی برای انفالو کردن

ربات بعد از فالوو کردن افرادپس از مدتی آن‌ها را آنفالو می‌کند که در ربات افزایش فالوور رازگرم از 24 تا 72 ساعت با توجه به سرعت ربات در اختیار شما قرار گرفته است تا آن زمان را تعیین کنید که معمولا با توجه به تعداد فااوورها و سرعت ربات این گزینه را انتخاب کنید.

  • رد شدن از اکانت‌های بیزینس و فالوو نکردن اکانت‌های پرایویت

اکانت‌های بیزینس قابلیتی جدید در پیج‌های اینستاگرام است که با تبدیل پیج به بیزینس اکانت می‌توان امکاناتی برای کسب و کار و بیزینس داشته باشید بنابراین این گونه پیج‌ها عموما تعاملاتی با دیگر پیج‌ها مانند فالوو بک دادن ندارند بنابراین بهتر است از آن‌ها رد

شد.

         

گام پنجم : آشنایی با تنظیمات توقف دوره‌ای ربات افزایش فالوور رازگرم

بهتر است برای جلوگیری ازبلاک شدن پیج در ساعاتی فعالیت ربات را متوقف کنیم چراکه کلیه عملکردهای ربات مانند یک شخص حقیقی است پس غیر طبیعی است که در همه اوقات مشغول فعالیت در اینستاگرام باشد و شاید در برخی موارد منجر به محدود شدن اکانت کاربری شود.

                                                  

گام ششم : تنظیمات کامنت گذاری ربات افزایش فالوور رازگرم

در این قسمت شما می‌توانید متن‌های مناسب برای کامنت‌گذاری را وارد کنید، توجه داشته باشید که باید حداقل ۲۰ قالب کامنت داشته باشید.

تعداد بالا بدلیل امنیت نسبت به فیلتر اینستاگرام است، چرا که در صورت ارسال کامنت تکراری اکانت شما مسدود خواهد شد.

در صورتی که مایل هستید کاربر صاحب پست را mention کنید کد @username را به متن کامنت خود اضافه کنید.

برای مثال اگر یوزر نیم کاربر ali باشد و شما قالب کامنتتان را "خیلی خوب بود @username" تنظیم کنید کامنت "خیلی خوب بود @ali" برای کاربر گذاشته خواهد شد.

همچنین می توانید با استفاده از روش زیر مجموعه کامنت های تصادفی تولید کنید.

برای مثال :

{سلام|سلام علیکم} {پست هات|مطالبت|عکسات} {عالین|خیلی خفنن|توپن}

تعداد ۱۲ کامنت تصادفی تولید می کند. برای مثال : سلام پست هات توپن و سلام علیکم عکسات خیلی خفنن نمونه خروجی قالب بالا هستند.

                                                               

 گام هفتم : آشنایی با تنظیمات دایرکت ربات افزایش فالوور رازگرم

در این قسمت ربات بعد از آن که کاربر شما را فالوو می کند برایش یک دایرکت ارسال خواهد کرد بهتر است دایرکت شما حاوی متونی مانند تشکر از فالوو یا معرفی کسب و کار، آدرس و شماره تلفن باشد تا کاربری که شما را فالوو کرده بتواند راحت تر با شما در تماس باشد.  

                                                    

گام هشتم : روشن کردن ربات افزایش فالوور رازگرم

بعد از طی کردن مراحل بالا، حالا نوبت به شروع فعالیت ربات می‌بشاد و باید به همان قسمت اول یازگشت و گزینه روشن کن را انتخاب نمایید.