سوالات متداول همراهان همیشگی ربات افزایش فالوور رازگرم در رابطه با نحوه قرعه کشی در اینستاگرام و اینکه از چه ابزاری برای قرعه کشی در اینستاگرام استفاده کنیم؛ باعث شد تا ما برای حل این مسئله ابزاری برای قرعه کشی اینستاگرام به خدمات ربات افزایش فالوور رازگرم اضافه کنیم.

قرعه کشی در اینستاگرام معمولا توسط پیج‌های که قصد ایجاد یک تعامل با کاربران را دارند اجرایی می‌شود ولی همیشه سوال ااست که چگونه در میان این حجم کامنت برنده را انتخاب کنند البته برخی سایت‌های خارجی در زمینه قرعه کشی در اینستاگرام فعال هستند ولی ما ابزار قرعه کشی در اینستاگرام به ابزارهای وب سایت ربات افزایش فالوور رازگرم اضافه کردیم تا کاربران به راحتی برنده را انتخاب نمایند.

در این قسمت گام به گام مراحل قرعه کشی در اینستاگرام توسط سایت افزایش فالوور رازگرم را پیش می‌بریم.

گام اول قرعه کشی در اینستاگرام

ابتدا به سایت ربات افزایش فالوور رازگرم رفته و از نوار ابزار بالای پیج گزینه قرعه کشی در اینستاگرام را کلیک نمایید. یا اینکه از طریق همین لینک وارد صفحه قرعه کشی در اینستاگرام شوید.

گام دوم قرعه کشی در اینستاگرام

ابتدا وارد اکانت کاربری خود در اینستاگرام شوید سپس لینک پست قرعه کشی را کپی کرده و وارد صفحه قرعه کشی در اینستاگرام شوید.

گام سوم قرعه کشی در اینستاگرام

در این مرحله لینک پست اینستاگرام وارد کنید سپس تعداد برندها را مشخص نمایید.

قابلیتی ویژه برای قرعه کشی در اینستاگرام

در برخی موارد از کاربران برای شرکت در قرعه کشی درخواست می‌شود که مثلا سه کاربر دیگر را منشن کنند تا در قرعه کشی شرکت داده شوند ولی شاید یک کاربر را سه بار منشن کنند بنابراین قانون قرعه کشی را نقض می‌کنند بنابراین ابزار قرعه کشی در اینستاگرام رازگرم این قابلیت را دارد کخ منشن های تکراری را از مجموعه قرعه کشی حذف نماید. برای اجرای این عملکرد آخرین گزینه را در صفحه قرعه کشی در اینستاگرام تیک بزنید.

ابزار قرعه کشی در اینستاگرام

  ربات افزایش فالوور رازگرم در ادامه خدمات خود برای کاربران، ابزار قرعه کشی در اینستاگرام را به مجموعه ابزار وب سایت اضافه کرد تا کاربران با استفاده از آن براحتی قرعه کشی در اینستاگرام را انجام دهند.

برنامه قرعه کشی در اینستاگرام

تیم برنامه نویسی ربات افزایش فالوور رازگرم در راستای تکمیل اپلیکیشن کاربردی افزایش فالوور ویژگی قرعه کشی در اینستاگرام را هم به دیگر خدمات این اپلیکشن اضافه کرده‌اند تا همراهان همیشگی رازگرم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

تاثیر قرعه کشی در اینستاگرام برای پیج‌های بیزینس

یکی از روش‌ها برای معرفی پیج اینستاگرام به دیگر کاربران، اجرای یک بازی یا درخواست از کاربران که دوستانشان را در پست‌‌های اینستاگرامی منشن کنند و برای ترغیب کاربران جوایزی هم تهیه می‌کنند که با ویژگی‌های سایت قرعه کشی در اینستاگرام به راحتی برای محاسبه آن استفاده می‌کنند.

تنها ابزار قرعه کشی در اینستاگرام ایرانی

نمونه های خارجی بسیاری برای قرعه کشی در اینستاگرام اما ربات افزایش فالوور رازگرم توانسته به دو صورت مجزا سایت قرعه کشی در اینستاگرام و اپلیکیشن قرعه کشی در اینستاگرام این امکان را برای کابران ایرانی فراهم بیاورد تا به راحتی قرعه کشی های خود را در اینستاگرام انجام دهند.