اینستاگرام دانلودر

اینستاگرام در حال حاضر رتبه اول شبکه های اجتماعی در ایران را دارد و روزانه بسیاری از کاربران ایرانی از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. اما با توجه به سلیقه کاربران در اکثر موارد دانلود از اینستاگرام برای کاربران بسیار مشکل به نظر می‌آمد و شاید نمونه‌های خارجی کاربرپسند و روان نبودند در این راستا ما در نظر گرفتیم تا ابزاری برای دانلود از اینستاگرام یا اینستاگرام دانلودر را به ویژگی‌های ربات افزایش فالوور اینستاگرام اضافه کنیم.

اینستاگرام دانلودر یکی از ابزارهای سایت ربات افزایش فالوور رازگرم است که در آن تمام موارد زیر را می‌توان به تفکیک و به راحتی از اینستاگرام دانلود کرد:

  • دانلود استوری اینستاگرام   
  • دانلود هایلایت اینستاگرام        
  • دانلود پست اینستاگرام                              
  • دانلود IGTV اینستاگرام                                                        

مراحل آشنایی با 4 ابزار اینستاگرام دانلودر سایت ربات افزایش فالوور رازگرم

دانلود ای جی تی وی (IGTV) اینستاگرام

آی جی تی وی اینستاگرام یا تلویزیون اینستاگرامی ویژگی جدید است که در رقابت با یوتیوب به ابزارهای اینستاگرام اضافه شد که برای انتشار ویدیو باید استاندارهای IGTV را رعایت کرد. در این بین اغلب کاربران شاید برای دانلود ویدیو از IGTV مشکل داشته باشند اما ربات افزایش فالوور رازگرم ابزار جدیدی را به اینستاگرام دانلودر خود اضافه نموده تا کاربران به راحتی بتوانند ویدیوهای موردنظر خود را از با استفاده از این ابزار دانلود کنند.

نحوه دانلود ای جی تی وی (IGTV) اینستاگرام از سایت ربات افزایش فالوور رازگرم

ابتدا ویدیو مورد نظر را در IGTV باز کرده و گزینه را لمس کنید سپس  گزینه Copy link  را زده و وارد سایت ربات افزایش فالوور رازگرم شوید، موس خود را روی گزینه ابزارها برده و وارد اینستاگرام دانلودر شوید پس از این مرحله به صفحه ای جدید هدایت می‌شوید که در آن قاب دانلود IGTV اینستاگرام را مشاهده می‌کنید. حال کافی است لینک کپی شده را در همان کادر وارد کنید و به راحتی IGTV را دانلود کنید.

دانلود پست از اینستاگرام

اینستاگرام از جمله شبکه های اجتماعی است که به خودی خود قابلیت دانلود را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد و باید از یک سایت واسطه این عملکرد را اجرایی کرد. با توجه به نیاز کاربران ایرانی سایت ربات افزایش فالوور رازگرم قابلیت جدیدی را به اینستاگرام دانلودر خود اضافه کرده تا به راحتی هر گونه پست، ویدیویی و تصوییر را به راحتی دانلود کنند.

نحوه دانلود پست از اینستاگرام از سایت ربات افزایش فالوور رازگرم

در این قسمت هم با مشاهده پست مورد نظر همانند دانلود IGTV اینستاگرام  گزینه ... را کلیک کرده و مورد Copy link را انتخاب کرده سپس به سیت ربات افزایش فالوور رازگرم رفته و از نوار ابزار، گزینه اینستاگرام دانلودر را انتخاب کرده و لینک پست را در قسمت دانلود پست از اینستاگرام وارد کرده و به راحتی ویدیو و تصویر موردنظر خود را با کبفیت ارسال شده دانلود کنید.

دانلود استوری از اینستاگرام

استوری‌های 24 ساعته اینستاگرام که روز به روز ویژگی‌های جدیدی را به کاربران هدیه می‌کند ولی دانلود بازهم قابلیتی برای دانلود آن‌ها تعریف نشده است. شاید بتوان از استوری‌های که فقط یک عکس هستند اسکرین شات گرفت ولی باید توجه داشت که از لحاظ کیفیت پایین هستند ولی سایت ربات افزایش فالوور رازگرم در ادامه ویژگی‌های اینستاگرام دانلودر این قالیت را در اختیار همراهان همیشگی خود قرار داده است.

نحوه دانلود استوری اینستاگرام از سایت ربات افزایش فالوور رازگرم

در این مورد سوالات بسیاری داشتیم که اگر کاربران چند استوری را بخواهند دانلود کنند شاید کمی دشوار به نظر بیاید بنابراین نحوه دانلود استوری در ابزارهای اینستاگرام دانلودر را تغییر دادیم تا راحت‌تر بتوانند دانلود کنند، با توجه به این موضوع کافی است وارد سایت ربات افزایش فالوور رازگرم شوید سپس گزینه ابزارها را انتخاب کرده و با کلیک بر روی اینستاگرام دانلودر به صفحه ای دیگر هدایت شوید حال کافی است آیدی پیج موردنظر را در کادر دانلود استور اینستاگرام وارد کرده و به تفکیک استورها را مشاهده کنید که در نهایت استوری موردنظر را به آسانی دانلود کنید.

دانلود هایلایت از اینستاگرام

هایلایت ویژگی جدید در اینستاگرام است که کاربران بعد از 24 ساعت استوری موردنظر را در پیج خود نگه می‌دارند و از نکات جالب هایلایت اینستاگرام این است که به تفکیک می‌توان استوری ها را در هر هایلایت به نمایش گذاشت همچنین برای آن کاور هایلایت انتخاب کرد.

نحوه دانلود هایلایت اینستاگرام از سایت ربات افزایش فالوور رازگرم

دانلود هایلایت اینستاگرام هم مانند استوری اینستاگرام طراحی شده است و کاربر باید همان مسیر را برای دانلود طی کنند رفتن به سایت ربات افزایش فالوور رازگرم، انتخاب گزینه ابزارها از نوار بالایی سایت سپس هدایت به اینستاگرام دانلودر و آیدی پیج مربوطه در قاب دانلود هایلایت اینستاگرام وارد کرده پس از چند ثانیه تمامی هایلایت‌ها با دسته بندی مربوطه آماده دانلود می‌باشند.

برنامه اینستاگرام دانلودر

در اپلیکیشن ربات فازایش فالوور رازگرم برای دسترسی آسان کاربران اینستاگرامی قسمتی مانند سایت تعبیه شده است که کاربران به راحتی می‌توانند کلیه موارد از مانند دانلود استوری، هایلایت، پست، IGTV و ... را اجرایی کنند.

ربات افزایش فالوور رازگرم علاوه بر اینستاگرام دانلودر ابزارهایی دیگر مانند قرعه کشی در اینستاگرام، آنالیز پیج‌های اینستاگرام و... در اختیار همراهان رازگرم قرارد داده است همچنین استفاده از اینستاگرام دانلودر و دیگر ابزارها کاملا رایگان است و در ازای استفاده از آن‌ها هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

با ما همراه باشید تا از ویژگی‌های اینستاگرام دانلودر اطلاع داشته باشید.