رازگرم | سوالات متداول

رازگرم، ربات افزایش فالوور اینستاگرام

سوالات متداول

ابتدا حساب کاربری اینستاگرام را در پنل ربات وارد کرده و سپس مواردی مانند پیج‌ها و هشتگ‌های هدف، زمانبندی و تعداد لایک، کامنت و فالو، موقعیت جغرافیایی و... را کاربر تعریف می‌کند تا ربات متعاقبا با اطلاعاتی که در اختیار دارد فالوور جذب کند و بعد از زمان مشخص آن‌ها را آنفالو کند. به این ترتیب فالوورهای واقعی به صورت گروهی و واقعی جذب خواهند شد.

خیر، ساختار ربات افزایش فالوور رازگرم براساس آخرین قوانین اینستاگرام برنامه‌ریزی شده است همچنین در کلیه موارد اگر کاربر از محدودیت‌های اینستاگرام عبور کند، ربات آن‌ها را به صورت خودکار بررسی می‌کند و باتوجه به قوانین دستورات کابر را اجرایی نمی‌کند. علاوه بر این نکات ربات رازگرم با آخرین ورژن اینستاگرام بروزرسانی می‌شود و قوانین جدید اینستاگرام را به محدودیت‌های تنظیماتی که شاید کاربر متوجه نشود اضافه می‌کند.

خیر فقط در زمان‌های که کاربر بخواهد بازخورد‌ها و کارایی ربات را بررسی کند یا اینکه تغییراتی اعمال کند نیاز به اینترنت می‌باشد که با پشتیبانی آنلاین رازگرم می‌توان این مورد را هم حل کرد؛ در غیر اینصورت هنگامی که ربات در حال افزایش فالوور می‌باشد بدون اینکه کاربر آنلاین باشد فعالیت خود را انجام می‌دهد.

ربات برنامه‌نویسی شده برای اجرای عملکردها نیاز دارد که وارد اکانت کاربری اینستاگرام شما شود، چراکه ربات تمام عملکردهای یک شخص حقیقی را اجرا می‌کند به صورتی که تعداد بالایی را فالوو لایک و کامنت می‌گذارد و پس از زمان تعریف شده آن‌ها را آنفالو می‌کند به این ترتیب فالوورهای شما افزایش می‌یابد البته برای آشنایی بیشتر با نحوه کارکرد و جلب اعتماد ابتدای ورود، شما می‌توانید از سه روز تست رایگان استفاده کنید در ضمن برای اینکه خیالتان راحت باشد باشد می‌توانید نحوه ورود به اکانت اینستاگرا‌م‌تان را دو مرحله‌ای کنید.

بله همگی فالوورها واقعی هستند، چراکه تمام عملیات کاری ربات براساس نیازهای شما تعریف شده است؛ به طور مثال فالوورهایی را که هشتگ لوازم آرایشی را فالوو کرده، لایک و کامنت گذاشته سپس آن‌ها با توجه به فعالیت شما فالووبک داده و به همین راحتی فالوورهای واقعی شما افزایش می‌یابد.

بله، یکی از کاربردهای ربات افزایش فالوور رازگرم حذف کامنت‌های توهینآمیز است که شما با تعریف این آیتم می‌توانید کامنت‌های هرز و توهین‌آمیز را به صورت گروهی حذف نمایید.

 

ربات برنامه‌نویسی شده برای اجرای عملکردها نیاز دارد که وارد اکانت کاربری اینستاگرام شما شود، چراکه ربات تمام عملکردهای یک شخص حقیقی را اجرا می‌کند به صورتی که تعداد بالایی را فالوو لایک و کامنت می‌گذارد و پس از زمان تعریف شده آن‌ها را آنفالو می‌کند به این ترتیب فالوورهای شما افزایش می‌یابد البته برای آشنایی بیشتر با نحوه کارکرد و جلب اعتماد ابتدای ورود، شما می‌توانید از سه روز تست رایگان استفاده کنید در ضمن برای اینکه خیالتان راحت باشد باشد می‌توانید نحوه ورود به اکانت اینستاگرا‌م‌تان را دو مرحله‌ای کنید.

 

در قسمت تنظیمات دایرکت، کاربر با ورود به پنل اختصاصی در سایت رازگرم متون مربوطه را تعریف می‌کند سپس ربات با توجه به تنظیمات هدف (پیج‌ها، هشتگ‌ها، مکان‌هایی که کاربران هدف از آن‌ها جذب می‌شوند.) متن را به صورت دایرکت برای کاربران هدف ارسال می‌کند. در نوشتار متن‌ها بهتر است اطلاعاتی پیرامون کسب وکار یا موضوع پیج با لحنی صمیمی و دوستانه ارسال کنیم.

مدیریت محتوای اکانت‌های کاربری همواره یکی از سخت‌ترین مشکلات مدیریت پیج اینستاگرام بوده اما ربات اینستاگرام رازگرم این مشکل را حل کرده است. به این صورت که کاربر از طریق سایت رازگرم وارد پنل اختصاصی خود می‌شود سپس عکس‌ها، فیلم‌ها و متن‌های تولید شده را در آرشیو ربات بارگذاری می‌کند و همچنین زمان ارسال پست‌ها و استوری‌ها و... را برای ربات تعریف می‌کند تا ربات در زمان معین شده آن‌ها را بدون نیاز به اینترنت ارسال کند.

ابتدا کاربر وارد پنل اختصاصی خود در سایت رازگرم می‌شود سپس به قسمت تنظیمات هدف رفته و هشتگ‌ها، موقعیت‌های جغرافیایی و پیج‌هایی را که تمایل دارد از آن‌ها فالوور جذب کند را مشخص می‌کند سپس برای ربات تعریف می‌کند که فالوورها از کدام منبع جذب شوند، از فالوورهای پیج‌ها و هشتگ‌ها یا از کاربرانی که لایک و کامنت ارسال می‌کنند. در اسلاید بعد مثالی برای تنظیم اهداف پیج فروش لباس‌های ورزشی را ببنید.
•  تنظیم هشتگ‌های مناسب با ورزش مانند #ورزش #فوتبال #لباس_ورزشی #والیبال و...
•  تنظیم مکان‌های ورزشی مانند استادیوم آزادی، باشگاه انقلاب و...
•  تنظیم پیج کاربران ورزشی مانند فرهاد مجیدی، هادی ساعی، علی کریمی

وارد پنل اختصاصی می‌شوید سپس در قسمت کامنت‌گذاری هر تعداد متنی که تمایل دارید می‌نویسید و گزینه کامنت را از نوار ابزار کنار کلیک میکنید تا همزمان با فالوو کردن، برای دیگر کابران کامنت ارسال شود. تعداد کامنت در ساعت نباید بیشتر از 60 عدد باشد. همچنین از ایموجی هم در متن ارسالی می‌توانید استفاده کنید. 

در قسمت تنظیمات فیلترها شما می‌تونید مشخص کنید که از چه طریق ربات کاربران را لایک یا فالوو کند. به صورت زیر که می‌بینید سه گزینه پیش روی شما است که هرکدام را تمایل داشته باشید میتونید کلیک کنید.

کاربران تگ‌ها و موقعیت‌های جغرافیایی که تعیین کرده ایم

فالوورهای کاربران پیج‌هایی که در قسمت هدف مشخص کردیم

کاربرانی که پست‌ها را لایک کرده‌اند

 

این مشکل در برخی موارد برای کاربران پیش می‌آید و به این علت است که اکانت شما از یک ورودی دیگر به اینستاگرام متصل می‌شود و امری کاملا طبیعی است. برای حل این مشکل دو راهکار وجود دارد که به صورت تصویری در این قسمت توضیح می‌دهیم.

  1. تایید اینستاگرام (verify)

پس از اضافه نمودن اکانت کاربری به ربات افزایش فالوور پیغامی به اپلیکیشن اینستاگرام که اکانت شما در آن لاگین است فرستاده می‌شود مانند تصویر زیر که شما باید گزینه THIS WAS ME  را انتخاب کنید تا به اینستاگرام این اطمینان را بدهید که شخص حقیقی که دارنده پیج است وارد اکانت شده است.

                                   

  1. تایید ورود دو مرحله (Two steps verification)

اگر اکانت کاربری خود را پیش از ورود به ربات افزایش فالوور رازگرم دو مرحله‌ای کرده‌اید، در این قسمت باید به یکی از دو طریق زیر که در تصویر نمایش داده شده کد مرحله دوم را تایید کنید تا به اینستاگرام این اطمینان را بدهید که ورود توسط دارنده اکانت اجرایی شده است.

               

               

ابتدا به وبسایت رازگرم رفته با ورود به پنل اختصاصی خود در ربات رازگرم از نوار ابزار کنار شکل آدمک را کلیک کرده و در صفحه جدید  اکانت کاربری خود را اضافه نمایید.

                                                                     

شما می‌توانید متن‌های مناسب برای کامنت‌گذاری را وارد کنید، توجه داشته باشید که باید حداقل ۲۰ قالب کامنت داشته باشید.

تعداد بالا بدلیل امنیت نسبت به فیلتر اینستاگرام است، چرا که در صورت ارسال کامنت تکراری اکانت شما مسدود خواهد شد.

در صورتی که مایل هستید کاربر صاحب پست را mention کنید کد @username را به متن کامنت خود اضافه کنید.

برای مثال اگر یوزر نیم کاربر ali باشد و شما قالب کامنتتان را "خیلی خوب بود @username" تنظیم کنید کامنت "خیلی خوب بود @ali" برای کاربر گذاشته خواهد شد.

همچنین می توانید با استفاده از روش زیر مجموعه کامنت های تصادفی تولید کنید.

برای مثال :

{سلام|سلام علیکم} {پست هات|مطالبت|عکسات} {عالین|خیلی خفنن|توپن}

تعداد ۱۲ کامنت تصادفی تولید می کند. برای مثال : سلام پست هات توپن و سلام علیکم عکسات خیلی خفنن نمونه خروجی قالب بالا هستند.